
Кришка PET на алюмінієвий контейнер SP24L 100 штук (1 пачка)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000008183
325,50 ₴/пач
Показати оптові ціни+380 (95) 672-31-73
Відділ продажів
- +380 (97) 491-23-90Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алюмінієво-картонна кришка підходить для контейнера SP24L. Використовується виключно для упаковки і зберігання продуктів в холодильнику або морозильній камері і при транспортуванні. Кришка зроблена з ламінованого картону. Упаковувати фольгованої стороною до продуктів. При використанні контейнера в мікрохвильовій або духовий печі кришку потрібно зняти.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кришка |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 2 см |
| Довжина | 14см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 24уп |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Матеріал(особливості) | Пластик |
| Область застосування | Зберігання, подача, сервірування |
| Розмір зовнішній | 115мм*140мм |
| Внутрішній розмір | 105мм*120мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Товщина | 60 мікрон |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 11.5 см |
| Штрихкод | є |
- Ціна: 325,50 ₴/пач



