
Контейнер з харчової алюмінієвої прямокутний 800мл R60G 100шт в упаковки (1 пачка)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000010321
1 957,76 ₴/пач
Показати оптові ціни+380 (95) 672-31-73
Відділ продажів
- +380 (97) 491-23-90Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алюмінієві контейнер для продуктів харчування прямокутний 430 мл SP24L 100 штук в упаковці
Алюмінієва прямокутна форма має внутрішній розмір 130 мм * 105 мм * 38 мм, в упаковці 100 штук. Використовується для приготування, запікання, порціонної подачі страв. Зберігання продуктів харчування
До неї можна купувати кришку.Такую упаковку купують для промислового використання на кухні ресторану, кафе. Або людина, яка хоче добре заощадити
Алюмінієві контейнери для їжі є одноразовим посудом, тому рекомендуємо купувати прибори одноразові ложки, ножі і виделки,
У будь-якому випадку завжди купують і використовують паперові серветки, вологі серветки
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Тип | Кришка |
| Матеріал | Алюмінієва фольга |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 5 см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 12 уп |
| Матеріал виробу | Алюмінієва фольга харчова |
| Матеріал(особливості) | Алюміній (фольга) |
| Область застосування | Для приготування та сервірування страв |
| Обсяг | 800 мл |
| Розмір зовнішній | 238мм*100мм*50мм |
| Внутрішній розмір | 225мм*87мм*50мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Товщина | 60 мікрон |
| Колір виробу | Сріблястий |
| Штрихкод | є |
- Ціна: 1 957,76 ₴/пач



