
Комплект контейнерів алюмінієвих, прямокутних з кришками 960мл SP64L 3шт (1 пачка)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000014115
80,85 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 672-31-73
Відділ продажів
- +380 (97) 491-23-90Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект одноразових контейнерів з харчової алюмінієвої фольги є найпопулярнішим вибором усіх хазяйок. Ідеально підходить для випічки різноманітних кондитерських виробів, а також приготування запіканок, овочевих і м'ясних блюд. Завдяки своїм оптимальним розмірам в нім зручно зберігати, заморожувати і розігрівати, транспортувати їду на роботу або пікнік Можна готувати і розігрівати навіть в мікрохвильових печах,також можна використати його для сервіровки столу. Упаковка і посуд з алюмінієвої фольги дозволяє добитися кращого зовнішнього вигляду блюда, а також зберігає усі його смакові характеристики завдяки бар'єрним властивостям алюмінію. Алюміній має високу теплопровідність. Це дозволяє звести до мінімуму час на приготування, заморожування і повторне розігрівання блюда. Якщо до вас несподівано нагрянули гості рекомендуємо швидко приготувати: Курячі рулетики з сиром Рулетики з курячого філе - з хрусткою скориночкою, ніжні і соковиті усередині! Курячі рулетики з начинкою з сиру і зелені г
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Тип | Кришка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 21,8 х 15,5 см |
| Висота внутрішня | 20,5 х 14,2 см |
| Глибина | 3,95 см |
| Довжина | 17,7 х 11,3 см |
| Кількість в упаковці | 5 уп |
| Кількість в ящику | 20 уп |
| Матеріал виробу | Алюмінієва фольга харчова |
| Матеріал(особливості) | Алюміній (фольга) |
| Область застосування | Для приготування та сервірування страв |
| Обсяг | 960мл |
| Розмір зовнішній | 218мм*155мм41мм |
| Внутрішній розмір | 205мм*142мм38мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Товщина | 60 мікрон |
| Колір виробу | Сріблястий |
| Штрихкод | є |
- Ціна: 80,85 ₴

