
Кругла, харчова, алюмінієва форма 135мл Т20L 100 штук (NEW) (1 пачка)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000013955
243,60 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 672-31-73
Відділ продажів
- +380 (97) 491-23-90Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одноразовий контейнер з харчової алюмінієвої фольги SPТ20L є найпопулярнішим в пропонованому нами асортименті продукції. Ідеально підходить для випічки різноманітних кондитерських виробів, а також приготування запіканок, овочевих і м'ясних блюд. Завдяки своїм оптимальним розмірам в нім зручно зберігати, заморожувати і розігрівати, транспортувати їду на роботу або пікнік.Упаковка і посуд з алюмінієвої фольги дозволяє добитися кращого зовнішнього вигляду блюда, а також зберігає усі його смакові характеристики завдяки бар'єрним властивостям алюмінію. Алюміній має високу теплопровідність. Це дозволяє звести до мінімуму час на приготування, заморожування і повторне розігрівання блюда. Якщо до вас несподівано нагрянули гості рекомендуємо швидко приготувати: Картопляні маффины з сиром. Незвичайні картопляні маффины з сиром не залишать байдужими ваших домочадців. Ідеальне смакове поєднання: сир і картопля. Спробуйте, це дійсно смачно! Продукти (на 1 порції) Картопля - 40
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 4 см |
| Висота внутрішня | 3,7 см |
| Діаметр верху | 8см |
| Діаметр дна (низа) | 5,5 см |
| Кількість в упаковці | 150шт |
| Кількість в ящику | 12 уп |
| Матеріал виробу | Алюмінієва фольга харчова |
| Матеріал(особливості) | Алюміній (фольга) |
| Область застосування | Для приготування та сервірування страв |
| Обсяг | 135 мл |
| Розмір зовнішній | 90мм*38мм |
| Внутрішній розмір | 78мм*38мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Контейнер із харчової алюмінієвої фольги |
| Товщина | 60 мікрон |
| Форма | Круг |
| Колір виробу | Сріблястий |
| Штрихкод | є |
- Ціна: 243,60 ₴

