
Харчова, кругла алюмінієва форма 1450мол T62L 100шт з кришкою (NEW) (1 пачка)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000013953
1 835,40 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 672-31-73
Відділ продажів
- +380 (97) 491-23-90Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект одноразових контейнерів з харчової алюмінієвої фольги SPT546L ідеально підходить для випічки різноманітних кондитерських виробів, бісквітів, пирогів і кишей з різноманітними начинками, а також підійде для запікання м'ясних блюд, приготування домашніх ковбас. Комплектація: 5 штук Ритм життя постійно прискорюється!!! Людина, намагаючись заощадити час, вибирає для своїх обідів і вечерь готові блюда. Часто, виробники заморожених напівфабрикатів : м'ясних, овочевих, піц, десертів, готових обідів і вечерь, упаковує ці продукти в легкі алюмінієві контейнери, накриті фольгою і герметично запаяні. Різні кафе і ресторани, обслуговування банкетів, кондитерські, авіалінії і навіть прості домогосподарки використовують для доставки і приготування своїх блюд харчові контейнери з алюмінію. Окрім очевидної зручності і простоти у використанні, такі контейнери є максимально екологічно чистими, оскільки алюміній - матеріал, що стовідсотково переробляється. Він нешкідливий в эксплуатаци
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Фольга |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 4,3 см |
| Діаметр верху | 21,7 см |
| Діаметр дна (низа) | 19.8см |
| Довжина | 23см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 20 уп |
| Матеріал виробу | Алюмінієва фольга харчова |
| Матеріал(особливості) | Алюміній (фольга) |
| Область застосування | Для приготування та сервірування страв |
| Обсяг | 1450 мл |
| Розмір зовнішній | 230мм*43мм |
| Внутрішній розмір | 198мм*43мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Товщина | 60 мікрон |
| Форма | Круг |
| Колір виробу | Сріблястий |
| Штрихкод | є |
- Ціна: 1 835,40 ₴

