
Контейнер пластиковий з відкидною кришкою V1400 мл IT-251 tt 152*155*77 (50 шт)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000013713
450 ₴/пач
Показати оптові ціни+380 (95) 672-31-73
Відділ продажів
- +380 (97) 491-23-90Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надсилайте десерти, випічку, салати і фірмові бутерброди додому разом зі своїми клієнтами в цьому прозорому контейнері на петлях! Цей контейнер розміром 155*155*80 ПС-11 ідеально підходить для широкого асортименту товарів. Він являє собою чудове доповнення до гастрономах, супермаркетів, кафе і практично будь-якої іншої операції, що пропонує страви на винос.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Об`єм | 1400 мл |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 7,7 см |
| Довжина | 15,2 см |
| Кількість в ящику | 750шт |
| Матеріал виробу | Харчовий полістирол |
| Матеріал(особливості) | Пластик |
| Друк малюнка | немає |
| Внутрішній розмір | 140 мм*140 мм*68 мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | харчовий контейнер |
| Форма | Квадрат |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 15,5 см |
| Штрихкод | немає |
- Ціна: 450 ₴/пач

