
Кришка PET на алюмінієвий контейнер SP74L/SP64L 100шт (1 пачка)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000008187
498 ₴/пач
Показати оптові ціни+380 (95) 672-31-73
Відділ продажів
- +380 (97) 491-23-90Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алюмінієво-картонна кришка підходить для контейнера SP62L. Використовується виключно для упаковки і зберігання продуктів в холодильнику або морозильній камері і при транспортуванні. Кришка зроблена з ламінованого картону. Упаковувати фольгованої стороною до продуктів. При використанні контейнера в мікрохвильовій або духовий печі кришку потрібно зняти.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кришка |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 2 см |
| Довжина | 21,3 см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 12 уп |
| Матеріал виробу | Харчовий поліпропілен |
| Матеріал(особливості) | ПП - поліпропілен |
| Область застосування | Для приготування та сервірування страв |
| Розмір зовнішній | 155мм*213мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Товщина | 60 мікрон |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 15 см |
| Штрихкод | є |
- Ціна: 498 ₴/пач



