
Кришка PET на алюмінієвий контейнер SPТ51 100шт кругла (1 пачка)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000006952
543 ₴/пач
Показати оптові ціни+380 (95) 672-31-73
Відділ продажів
- +380 (97) 491-23-90Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одноразова кришка SPT51L є найпопулярнішим в пропонованому нами асортименті продукції. Ідеально підходить для випічки різноманітних кондитерських виробів, а також приготування запіканок, овочевих і м'ясних страв. Завдяки своїм оптимальним розмірам в ньому зручно зберігати, заморожувати і розігрівати, транспортувати їжу на роботу або пікнік.Упаковка і посуд з алюмінієвої фольги дозволяє домогтися кращого зовнішнього вигляду страви, а також зберігає всі його смакові характеристики завдяки бар'єрним властивостям алюмінію. Алюміній має високу теплопровідність. Це дозволяє звести до мінімуму час на приготування, заморозку і повторний розігрів страви.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кришка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 2 см |
| Діаметр верху | 15,5 см |
| Діаметр дна (низа) | 14 см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 12 уп |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Матеріал(особливості) | OPS (пластик) |
| Область застосування | Зберігання, подача, сервірування |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Товщина | 60 мікрон |
| Форма | Круг |
| Колір виробу | прозорий |
| Штрихкод | немає |
- Ціна: 543 ₴/пач


