
Комплект контейнерів алюмінієвих, прямокутних 3100мл R98G / 2шт (1 пачка)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000000383
114 ₴/пач
Показати оптові ціни+380 (95) 672-31-73
Відділ продажів
- +380 (97) 491-23-90Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект одноразових контейнерів з харчової алюмінієвої фольги SP98L/2 підходить для приготування блюд, розрахованих на велику сім'ю або компанію аж до запікання цілої курки або індички. Цей контейнер універсальний, в нім можна приготувати величезний діапазон різноманітних блюд, також можна використати його для сервіровки столу, або для зберігання і транспортування їжі. Комплектація: 2 штуки.Упаковка і посуд з алюмінієвої фольги дозволяє добитися кращого зовнішнього вигляду блюда, а також зберігає усі його смакові характеристики завдяки бар'єрним властивостям алюмінію. Алюміній має високу теплопровідність. Це дозволяє звести до мінімуму час на приготування, заморожування і повторне розігрівання блюда. Якщо до вас несподівано нагрянули гості рекомендуємо швидко приготувати: Листкова картопля "На усі випадки життя" Цей рецепт листкової картоплі мені подарувала подруга. Відтоді він виручає мене на сімейних вечерях. Ситно і смачно! Мені дуже подобається! Як приготувати? Продукти Картопля - 900
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 32 х 26 см |
| Висота внутрішня | 30 х 24 см |
| Глибина | 5 см |
| Довжина | 27.2 х 21.2 см |
| Кількість в упаковці | 2 шт |
| Кількість в ящику | 20 уп |
| Матеріал виробу | Алюмінієва фольга харчова |
| Матеріал(особливості) | Алюміній (фольга) |
| Область застосування | Для приготування та сервірування страв |
| Обсяг | 3100мл |
| Розмір зовнішній | 320мм*260мм50мм |
| Внутрішній розмір | 300мм*240мм46мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Контейнер із харчової алюмінієвої фольги |
| Товщина | 60 мікрон |
| Колір виробу | Сріблястий |
| Штрихкод | є |
- Ціна: 114 ₴/пач



