
Контейнер з харчової алюмінієвої фольги прямокутний 1990мл SP94L 100 штук (1 пачка)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000010894
2 206,62 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 672-31-73
Відділ продажів
- +380 (97) 491-23-90Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одноразовий контейнер з харчової алюмінієвої фольги SP62L є найпопулярнішим в пропонованому нами асортименті продукції. Ідеально підходить для випічки різноманітних кондитерських виробів, а також приготування запіканок, овочевих і м'ясних страв. Завдяки своїм оптимальним розмірам в ньому зручно зберігати, заморожувати і розігрівати, транспортувати їжу на роботу або пікнік.Упаковка і посуд з алюмінієвої фольги дозволяє домогтися кращого зовнішнього вигляду страви, а також зберігає всі його смакові характеристики завдяки бар'єрним властивостям алюмінію. Алюміній має високу теплопровідність. Це дозволяє звести до мінімуму час на приготування, заморозку і повторний розігрів страви. Якщо до вас несподівано нагрянули гості рекомендуємо швидко приготувати: Рататуй з сирним соусом. Цей рецепт дозволить Вам легко приготувати в духовці дуже смачний рататуй з картоплею і сирним соусом. Чудове сезонне блюдо з овочів, яке напевно припаде до смаку всім вашим домочадцям! Продукти (на 6 порцій) Кабачок - 150 г. Баклажан - 150 г. Помідори - 200 г. Картопля - 150 г. Сир твердий - 100 г. Молоко - 150 г. Яйця - 1 шт. Горіх мускатний мелений - на кінчику ножа Олія - 1 ст. л. Сіль - за смаком Перець чорний мелений - за смаком Покроковий рецепт: 1. Овочі нарізати кружечками. 2. Форму для запікання змастити олією. У форму викласти овочі, чергуючи кабачок, баклажан, картопля і помідор, посолити і поперчити. 3.Сир натерти на дрібній тертці. 4.Соедініть сир з молоком, яйцями, додати сіль, перець, мускатний горіх і перемішати. 5.Заліть сирної сумішшю овочі. Запікати в духовці 30-40 хвилин при температурі 200 градусів Цельсія. 6.Рататуй під сирним соусом готовий. Приємного Вам апетиту і до швидких зустрічей! PS Надішліть фото страви.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Алюмінієва фольга |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 5 см |
| Довжина | 33см*13см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 10 уп |
| Матеріал виробу | Алюмінієва фольга харчова |
| Матеріал(особливості) | Алюміній (фольга) |
| Область застосування | Для приготування та сервірування страв |
| Обсяг | 1900мл |
| Розмір зовнішній | 330мм*130мм*50мм |
| Внутрішній розмір | 292мм*85мм*50мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Температурний режим | -40°С до +280°С |
| Тип | Контейнер із харчової алюмінієвої фольги |
| Товщина | 60 мікрон |
| Колір виробу | Сріблястий |
| Штрихкод | є |
- Ціна: 2 206,62 ₴



