
Одноразова тарілка для перших страв об'єм 500мл Еко (100 шт)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000001711
259,50 ₴/пач
Показати оптові ціни+380 (95) 672-31-73
Відділ продажів
- +380 (97) 491-23-90Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одноразовые тарелки, выполненные в классической круглой форме. Могут быть использованы для горячих и холодных блюд, не пропускают влагу, устойчивы к прогибам. Тарелки изготовлены из высококачественного полиэтилена белого цвета, который не вступает во взаимодействие с продуктами питания и не выделяет токсинов. Максимальная температура используемых пищевых продуктов — 70C Цельсия.
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 500 мл |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліетилен |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 4,5 см |
| Діаметр верху | 14 см |
| Діаметр дна (низа) | 11см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 4000шт |
| Матеріал виробу | Пластик |
| Область застосування | Для прийому та зберігання їжі |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Тарілка |
| Форма | Круг |
| Колір виробу | Білий |
- Ціна: 259,50 ₴/пач
