
Кришка РЕТ для салатників 500мл. 700мл. 1000мл (50 шт)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000009209
139,65 ₴/пач
Показати оптові ціни+380 (95) 672-31-73
Відділ продажів
- +380 (97) 491-23-90Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паперова тарілка. Використовується спільно з іншими елементами колекції по дизайну (серветки, прилади, скатертини тощо) як прикраса столу або по своєму безпосередньому призначенню.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 1,5 см |
| Висота внутрішня | 1,5 см |
| Діаметр верху | 14,5 см |
| Діаметр дна (низа) | 15 см |
| Кількість в ящику | 500шт |
| Матеріал виробу | Крафт папір |
| Область застосування | Зберігання, подача, сервірування |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Одноразовий посуд |
| Форма | Круг |
| Колір виробу | прозорий |
| Штрихкод | немає |
- Ціна: 139,65 ₴/пач



