
Комплект контейнерів алюмінієвих, прямокутних з кришками 900мл SP62L & Lids / 3шт (1 пачка)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000008049
105 ₴/пач
Показати оптові ціни+380 (95) 672-31-73
Відділ продажів
- +380 (97) 491-23-90Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект одноразових контейнерів з харчової алюмінієвої фольги SP86L підходить для приготування блюд, розрахованих на сім'ю або компанію. Цей контейнер універсальний, в нім можна приготувати величезний діапазон різноманітних блюд, також можна використати його для сервіровки столу, або для зберігання і транспортування їжі. Комплектація: 2 штуки контейнерів з кришками.Упаковка і посуд з алюмінієвої фольги дозволяє добитися кращого зовнішнього вигляду блюда, а також зберігає усі його смакові характеристики завдяки бар'єрним властивостям алюмінію. Алюміній має високу теплопровідність. Це дозволяє звести до мінімуму час на приготування, заморожування і повторне розігрівання блюда. Якщо до вас несподівано нагрянули гості рекомендуємо швидко приготувати: Запіканка з баклажанів, з куркою, помідорами і сиром. Найпростіша запіканка з баклажанів, з курячим філе, помідорами і сиром. Просте, легке і смачне блюдо на кожен день. Низькокалорійна запіканка для тих, хто на дієті. Продукти (на 8 порц
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Тип | Кришка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 21,7 х 11,2 см |
| Висота внутрішня | 20,3х9,8 см |
| Глибина | 5,4 см |
| Довжина | 18,3 х 7,8 см |
| Кількість в упаковці | 3шт |
| Кількість в ящику | 24шт |
| Матеріал виробу | Алюмінієва фольга харчова |
| Матеріал(особливості) | Алюміній (фольга) |
| Область застосування | Для приготування та сервірування страв |
| Обсяг | 900мл |
| Розмір зовнішній | 218мм*113мм53мм |
| Внутрішній розмір | 203*98*54 |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Товщина | 60 мікрон |
| Колір виробу | Сріблястий |
| Штрихкод | є |
- Ціна: 105 ₴/пач



