
Контейнер з харчової алюмінієвої фольги прямокутний 2000мл SP88L 50шт (1 пачка)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000006953
1 441,50 ₴/пач
Показати оптові ціни+380 (95) 672-31-73
Відділ продажів
- +380 (97) 491-23-90Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одноразовий контейнер з харчової алюмінієвої фольги SP88L є найпопулярнішим в пропонованому нами асортименті продукції. Ідеально підходить для випічки різноманітних кондитерських виробів, а також приготування запіканок, овочевих і м'ясних блюд. Завдяки своїм оптимальним розмірам в нім зручно зберігати, заморожувати і розігрівати, транспортувати їду на роботу або пікнік.Упаковка і посуд з алюмінієвої фольги дозволяє добитися кращого зовнішнього вигляду блюда, а також зберігає усі його смакові характеристики завдяки бар'єрним властивостям алюмінію. Алюміній має високу теплопровідність. Це дозволяє звести до мінімуму час на приготування, заморожування і повторне розігрівання блюда. Якщо до вас несподівано нагрянули гості рекомендуємо швидко приготувати: Ледачі голубці в духовці Коли хочеться голубців, а часу на їх приготування немає, виручає ледачий варіант приготування цього блюда. Продукти Фарш м'ясний - 500 г Капуста білокачанна - 500 г Рис круглозерный - 0,5 склянки Яйце - 1
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Алюмінієва фольга |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 5,3 см |
| Довжина | 25.5 х 18.5 см |
| Кількість в упаковці | 50шт |
| Кількість в ящику | 10 уп |
| Матеріал виробу | Алюмінієва фольга харчова |
| Матеріал(особливості) | Алюміній (фольга) |
| Область застосування | Для приготування та сервірування страв |
| Обсяг | 2000мл |
| Розмір зовнішній | 24 х 17 см |
| Внутрішній розмір | 21.8 х 14.8 см |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Контейнер із харчової алюмінієвої фольги |
| Товщина | 60 мікрон |
| Колір виробу | Сріблястий |
| Штрихкод | є |
- Ціна: 1 441,50 ₴/пач


