
Пакети для заморожування (40шт 20 * 30) Ваш Бюджет (1 пачка)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000002762
27,75 ₴/пач
Показати оптові ціни+380 (95) 672-31-73
Відділ продажів
- +380 (97) 491-23-90Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
В наш час заготівля літніх продуктів про запас стала для наших громадян майже хобі. І дуже добре, що з'явилися якісні, місткі холодильники і морозильні камери. Для більшої зручності наших хазяєчкам пропонується використовувати пакети для заморозки. У такі пакети легко можна розмістити ягоди, фрукти, овочі, м'ясо, рибу, напівфабрикати і зелень. Пакет наскільки хороший, що можна навіть маринад або бульйон заморозити. Крім цього, він ізолює вміст від запаху інших продуктів.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 40 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 65гр(+-) |
| Довжина | 30см |
| Кількість в ящику | 100 уп |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Матеріал(особливості) | Поліетилен HDPE |
| Область застосування | Упаковка продуктів |
| Розмір зовнішній | 20см*30см |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Температурний режим | 5°С до +40°С |
| Тип | Пакети для заморожування |
| Тиснення | перфорація |
| Товщина | 10 мікрон |
| Форма | форма рулон |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 20 см |
| Штрихкод | є |
- Ціна: 27,75 ₴/пач
