
Стакан для розсади Одеса 230мл (ДВ-7,5 / ДН-6 / В-6,7) (100 шт)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000001859
145,50 ₴/пач
Показати оптові ціни+380 (95) 672-31-73
Відділ продажів
- +380 (97) 491-23-90Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кожен овочівник і садівник знає, що виростити хорошу розсаду досить складно. Для цього потрібні перш якісні стаканчики, горщики і піддони. Найбільш простий, недорогий і зручний варіант ― вироби з пластику. Пластикові вироби ідеально підходять для вкорінення або тимчасового перебування розсади, квіткових або садових культур. При поливі волога добре утримується всередині, що сприяє розвитку кореневої системи. Пластикові стаканчики виготовляються круглої форми і компактних розмірів, що дає можливість економно використовувати площу, зайняту під розсаду. Використовуючи їх Ви, безсумнівно, отримаєте хороший урожай.
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 230 мл |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 8,7 см |
| Діаметр | 8,8 см |
| Довжина | 7см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 3500шт |
| Матеріал виробу | Пластик |
| Область застосування | Для агрокультурури |
| Розмір зовнішній | 88мм*70мм*87мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Стакани під розсаду |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | Різні кольори |
- Ціна: 145,50 ₴/пач



