Правда про біорозкладаних пакетах
За звичайних обставин поліетилен не розкладається і при горінні виділяється велика кількість вуглекислого газу та шкідливих сполук. Ефективним способом зменшити негативний вплив на навколишнє середовище є виготовлення біорозкладаних мішків. Під впливом природного світла ця речовина фактично перетворюється на повітря і воду протягом 2,5 - 3 років.
Зовні цей вид упаковки насправді не відрізняється від звичайної. Єдине, що вони більш стійкі, але вони засновані на добавках, що використовуються в продукт. Він не використовується для зберігання довгострокових органічних та синтетичних продуктів, навіть якщо природне середовище захищене максимально.
Немає ніяких біоразлагающейся пакетів. У Німеччині завершився трирічний експеримент. Пластик залишається пластиком в будь-якому середовищі. ⠀ Чи існують пакети, які розкладаються в природі? Так, такі пакети є і називаються вони компостируемой або гідроразлагаемимі. Розкладаються в умовах компосту, але не на звалищі. У Росії їх поки ніхто не виробляє. ⠀ А ті пакети, що помилково називають біологічно руйнуватися (оксодеградіруемие пакети) розкладаються тільки до стану мікропластіка. І це навіть гірше, ніж зовсім розклалися пластик, тому що найдрібніші частинки пластику потім потрапляють у воду
- Тип сировини також є ключовим моментом, на який варто звернути увагу. Це поліетилен високого тиску (ПЕНЩ), поліетилен низького тиску (ПЕВЩ) і плівка, виготовлена COEX (з англійської коекструзії - звичайна екструзія). Основним преимущЩо потрібно враховувати при покупці поліетиленових пакетів ?