
Комплект контейнеров алюминиевых, прямоугольных с крышками 960мл SP64L 3шт (1 пачка)
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: DT000014115
80,85 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 672-31-73
Отдел продаж
- +380 (97) 491-23-90Отдел продаж
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комплект одноразових контейнерів з харчової алюмінієвої фольги є найпопулярнішим вибором усіх хазяйок. Ідеально підходить для випічки різноманітних кондитерських виробів, а також приготування запіканок, овочевих і м'ясних блюд. Завдяки своїм оптимальним розмірам в нім зручно зберігати, заморожувати і розігрівати, транспортувати їду на роботу або пікнік Можна готувати і розігрівати навіть в мікрохвильових печах,також можна використати його для сервіровки столу. Упаковка і посуд з алюмінієвої фольги дозволяє добитися кращого зовнішнього вигляду блюда, а також зберігає усі його смакові характеристики завдяки бар'єрним властивостям алюмінію. Алюміній має високу теплопровідність. Це дозволяє звести до мінімуму час на приготування, заморожування і повторне розігрівання блюда. Якщо до вас несподівано нагрянули гості рекомендуємо швидко приготувати: Курячі рулетики з сиром Рулетики з курячого філе - з хрусткою скориночкою, ніжні і соковиті усередині! Курячі рулетики з начинкою з сиру і зелені г
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Прямоугольная |
| Тип | Крышка |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота внешняя | 21,8 х 15,5 см |
| Высота внутренняя | 20,5 х 14,2 см |
| Глубина | 3,95 см |
| Длина | 17,7 х 11,3 см |
| Количество в упаковке | 5 уп |
| Количество в ящике | 20 уп |
| Материал изделия | Алюмінієва фольга харчова |
| Материал(особенности) | Алюміній (фольга) |
| Область применения | Для приготування та сервірування страв |
| Объем | 960мл |
| Размер внешний | 218мм*155мм41мм |
| Размер внутренний | 205мм*142мм38мм |
| Сезонность товара | Цілий рік |
| Толщина | 60 мікрон |
| Цвет изделия | Сріблястий |
| Штрихкод | є |
- Цена: 80,85 ₴

