
Крышка из картона ламинированного на контейнер SP208L 100шт (1 пачка)
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: DT000013711
303,60 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 672-31-73
Отдел продаж
- +380 (97) 491-23-90Отдел продаж
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Алюмінієво-картонна кришка підходить для контейнера SP24L. Використовується виключно для упаковки і зберігання продуктів в холодильнику або морозильній камері і при транспортуванні. Кришка зроблена з ламінованого картону. Упаковувати фольгованої стороною до продуктів. При використанні контейнера в мікрохвильовій або духовий печі кришку потрібно зняти.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Картон |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота внешняя | 10 см |
| Длина | 20см |
| Количество в упаковке | 100 штук |
| Количество в ящике | 24уп |
| Материал изделия | Картон |
| Материал(особенности) | Ламінована |
| Область применения | Для приготування та сервірування страв |
| Объем | Нет |
| Размер внешний | 200мм*100мм |
| Размер внутренний | Нет |
| Сезонность товара | Цілий рік |
| Тип | Крышка |
| Толщина | 60 мікрон |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет изделия | Сріблястий |
| Ширина | 10 см |
| Штрихкод | є |
- Цена: 303,60 ₴

