
Крышка PET на алюминиевый контейнер SP74L/SP64L 100шт (1 пачка)
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: DT000008187
498 ₴/пач
Показать оптовые цены+380 (95) 672-31-73
Отдел продаж
- +380 (97) 491-23-90Отдел продаж
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Алюмінієво-картонна кришка підходить для контейнера SP62L. Використовується виключно для упаковки і зберігання продуктів в холодильнику або морозильній камері і при транспортуванні. Кришка зроблена з ламінованого картону. Упаковувати фольгованої стороною до продуктів. При використанні контейнера в мікрохвильовій або духовий печі кришку потрібно зняти.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Крышка |
| Форма | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота внешняя | 2 см |
| Длина | 21,3см |
| Количество в упаковке | 100 штук |
| Количество в ящике | 12 уп |
| Материал изделия | Харчовий поліпропілен |
| Материал(особенности) | ПП - поліпропілен |
| Область применения | Для приготування та сервірування страв |
| Размер внешний | 155мм*213мм |
| Сезонность товара | Цілий рік |
| Толщина | 60 мікрон |
| Цвет изделия | прозорий |
| Ширина | 15 см |
| Штрихкод | є |
- Цена: 498 ₴/пач



