
Крышка PET на алюминиевый контейнер SPТ51 100шт круглая (1 пачка)
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: DT000006952
543 ₴/пач
Показать оптовые цены+380 (95) 672-31-73
Отдел продаж
- +380 (97) 491-23-90Отдел продаж
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Одноразова кришка SPT51L є найпопулярнішим в пропонованому нами асортименті продукції. Ідеально підходить для випічки різноманітних кондитерських виробів, а також приготування запіканок, овочевих і м'ясних страв. Завдяки своїм оптимальним розмірам в ньому зручно зберігати, заморожувати і розігрівати, транспортувати їжу на роботу або пікнік.Упаковка і посуд з алюмінієвої фольги дозволяє домогтися кращого зовнішнього вигляду страви, а також зберігає всі його смакові характеристики завдяки бар'єрним властивостям алюмінію. Алюміній має високу теплопровідність. Це дозволяє звести до мінімуму час на приготування, заморозку і повторний розігрів страви.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Крышка |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота внешняя | 2 см |
| Диаметр верха | 15,5 см |
| Диаметр дна (низа) | 14см |
| Количество в упаковке | 100 штук |
| Количество в ящике | 12 уп |
| Материал изделия | Полипропилен |
| Материал(особенности) | OPS (пластик) |
| Область применения | Зберігання, подача, сервірування |
| Сезонность товара | Цілий рік |
| Толщина | 60 мікрон |
| Форма | Круг |
| Цвет изделия | прозорий |
| Штрихкод | немає |
- Цена: 543 ₴/пач


