
Круглая, пещевая, алюминиевая форма 135 мл SPТ20L 150 штук (1 пачка)
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: DT000006951
889,50 ₴/пач
Показать оптовые цены+380 (95) 672-31-73
Отдел продаж
- +380 (97) 491-23-90Отдел продаж
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Одноразовий контейнер з харчової алюмінієвої фольги SPТ20L є найпопулярнішим в пропонованому нами асортименті продукції. Ідеально підходить для випічки різноманітних кондитерських виробів, а також приготування запіканок, овочевих і м'ясних блюд. Завдяки своїм оптимальним розмірам в нім зручно зберігати, заморожувати і розігрівати, транспортувати їду на роботу або пікнік.Упаковка і посуд з алюмінієвої фольги дозволяє добитися кращого зовнішнього вигляду блюда, а також зберігає усі його смакові характеристики завдяки бар'єрним властивостям алюмінію. Алюміній має високу теплопровідність. Це дозволяє звести до мінімуму час на приготування, заморожування і повторне розігрівання блюда. Якщо до вас несподівано нагрянули гості рекомендуємо швидко приготувати: Картопляні маффины з сиром. Незвичайні картопляні маффины з сиром не залишать байдужими ваших домочадців. Ідеальне смакове поєднання: сир і картопля. Спробуйте, це дійсно смачно! Продукти (на 1 порції) Картопля - 40
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота внешняя | 4 см |
| Высота внутренняя | 3,7 см |
| Диаметр верха | 8см |
| Диаметр дна (низа) | 5,5 см |
| Количество в упаковке | 150шт |
| Количество в ящике | 30 уп |
| Материал изделия | Алюмінієва фольга харчова |
| Материал(особенности) | Алюміній (фольга) |
| Область применения | Для приготування та сервірування страв |
| Объем | 135 мл |
| Размер внешний | 90мм*38мм |
| Размер внутренний | 78мм*38мм |
| Сезонность товара | Цілий рік |
| Тип | Контейнер із харчової алюмінієвої фольги |
| Толщина | 60 мікрон |
| Форма | Круг |
| Цвет изделия | Сріблястий |
| Штрихкод | є |
- Цена: 889,50 ₴/пач



