
Комплект контейнеров алюминиевых, прямоугольных 3100мл R98G/2шт (1 пачка)
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: DT000000383
114 ₴/пач
Показать оптовые цены+380 (95) 672-31-73
Отдел продаж
- +380 (97) 491-23-90Отдел продаж
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комплект одноразових контейнерів з харчової алюмінієвої фольги SP98L/2 підходить для приготування блюд, розрахованих на велику сім'ю або компанію аж до запікання цілої курки або індички. Цей контейнер універсальний, в нім можна приготувати величезний діапазон різноманітних блюд, також можна використати його для сервіровки столу, або для зберігання і транспортування їжі. Комплектація: 2 штуки.Упаковка і посуд з алюмінієвої фольги дозволяє добитися кращого зовнішнього вигляду блюда, а також зберігає усі його смакові характеристики завдяки бар'єрним властивостям алюмінію. Алюміній має високу теплопровідність. Це дозволяє звести до мінімуму час на приготування, заморожування і повторне розігрівання блюда. Якщо до вас несподівано нагрянули гості рекомендуємо швидко приготувати: Листкова картопля "На усі випадки життя" Цей рецепт листкової картоплі мені подарувала подруга. Відтоді він виручає мене на сімейних вечерях. Ситно і смачно! Мені дуже подобається! Як приготувати? Продукти Картопля - 900
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота внешняя | 32 х 26 см |
| Высота внутренняя | 30 х 24 см |
| Глубина | 5 см |
| Длина | 27.2 х 21.2 см |
| Количество в упаковке | 2 шт |
| Количество в ящике | 20 уп |
| Материал изделия | Алюмінієва фольга харчова |
| Материал(особенности) | Алюміній (фольга) |
| Область применения | Для приготування та сервірування страв |
| Объем | 3100мл |
| Размер внешний | 320мм*260мм50мм |
| Размер внутренний | 300мм*240мм46мм |
| Сезонность товара | Цілий рік |
| Тип | Контейнер із харчової алюмінієвої фольги |
| Толщина | 60 мікрон |
| Цвет изделия | Сріблястий |
| Штрихкод | є |
- Цена: 114 ₴/пач



