
Комплект контейнеров алюминиевых, прямоугольных с крышками 2100мл R86L/2 шт (1 пачка)
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: DT000007324
136,50 ₴/пач
Показать оптовые цены+380 (95) 672-31-73
Отдел продаж
- +380 (97) 491-23-90Отдел продаж
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комплект одноразових контейнерів з харчової алюмінієвої фольги SP86L підходить для приготування блюд, розрахованих на сім'ю або компанію. Цей контейнер універсальний, в нім можна приготувати величезний діапазон різноманітних блюд, також можна використати його для сервіровки столу, або для зберігання і транспортування їжі. Комплектація: 2 штуки контейнерів з кришками.Упаковка і посуд з алюмінієвої фольги дозволяє добитися кращого зовнішнього вигляду блюда, а також зберігає усі його смакові характеристики завдяки бар'єрним властивостям алюмінію. Алюміній має високу теплопровідність. Це дозволяє звести до мінімуму час на приготування, заморожування і повторне розігрівання блюда. Якщо до вас несподівано нагрянули гості рекомендуємо швидко приготувати: Запіканка з баклажанів, з куркою, помідорами і сиром. Найпростіша запіканка з баклажанів, з курячим філе, помідорами і сиром. Просте, легке і смачне блюдо на кожен день. Низькокалорійна запіканка для тих, хто на дієті. Продукти (на 8 порц
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Прямоугольная |
| Тип | Крышка |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота внешняя | 31,5 х 21,5 см |
| Высота внутренняя | 29.5 х 19.5 см |
| Глубина | 4,2см |
| Длина | 27,2 х 17,2см |
| Количество в упаковке | 2 шт |
| Количество в ящике | 21 уп |
| Материал изделия | Алюмінієва фольга харчова |
| Материал(особенности) | Алюміній (фольга) |
| Область применения | Для приготування та сервірування страв |
| Объем | 2100мл |
| Размер внешний | 315мм*215мм*42мм |
| Размер внутренний | 295мм*195мм*38мм |
| Сезонность товара | Цілий рік |
| Толщина | 60 мікрон |
| Цвет изделия | Сріблястий |
| Штрихкод | є |
- Цена: 136,50 ₴/пач


