
Круглая, пещевая, алюминиевая форма 1500мл SPТ546L 100шт (1 пачка)
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: DT000009508
1 843,68 ₴/пач
Показать оптовые цены+380 (95) 672-31-73
Отдел продаж
- +380 (97) 491-23-90Отдел продаж
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комплект одноразових контейнерів з харчової алюмінієвої фольги SPT546L ідеально підходить для випічки різноманітних кондитерських виробів, бісквітів, пирогів і кишей з різноманітними начинками, а також підійде для запікання м'ясних блюд, приготування домашніх ковбас. Комплектація: 5 штук Ритм життя постійно прискорюється!!! Людина, намагаючись заощадити час, вибирає для своїх обідів і вечерь готові блюда. Часто, виробники заморожених напівфабрикатів : м'ясних, овочевих, піц, десертів, готових обідів і вечерь, упаковує ці продукти в легкі алюмінієві контейнери, накриті фольгою і герметично запаяні. Різні кафе і ресторани, обслуговування банкетів, кондитерські, авіалінії і навіть прості домогосподарки використовують для доставки і приготування своїх блюд харчові контейнери з алюмінію. Окрім очевидної зручності і простоти у використанні, такі контейнери є максимально екологічно чистими, оскільки алюміній - матеріал, що стовідсотково переробляється. Він нешкідливий в эксплуатаци
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота внешняя | 5,6 см |
| Диаметр верха | 19,2 см |
| Диаметр дна (низа) | 16,8 см |
| Длина | 20,3 см |
| Количество в упаковке | 100 штук |
| Количество в ящике | 9 уп |
| Материал изделия | Алюмінієва фольга харчова |
| Материал(особенности) | Алюміній (фольга) |
| Область применения | Для приготування та сервірування страв |
| Объем | 1500 мл |
| Размер внешний | 192мм*57мм |
| Размер внутренний | 168мм*57мм |
| Сезонность товара | Цілий рік |
| Тип | Контейнер із харчової алюмінієвої фольги |
| Толщина | 60 мікрон |
| Форма | Круг |
| Цвет изделия | Сріблястий |
| Штрихкод | є |
- Цена: 1 843,68 ₴/пач



