
Контейнер из пищевой алюминиевой фольги прямоугольный 850мл SP84L 100шт/уп (1 пачка)
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: DT000008182
1 605 ₴/пач
Показать оптовые цены+380 (95) 672-31-73
Отдел продаж
- +380 (97) 491-23-90Отдел продаж
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Алюмінієві контейнер для продуктів харчування прямокутний 430 мл SP24L 100 штук в упаковці
Алюмінієва прямокутна форма має внутрішній розмір 130 мм * 105 мм * 38 мм, в упаковці 100 штук. Використовується для приготування, запікання, порціонної подачі страв. Зберігання продуктів харчування
До неї можна купувати кришку.Такую упаковку купують для промислового використання на кухні ресторану, кафе. Або людина, яка хоче добре заощадити
Алюмінієві контейнери для їжі є одноразовим посудом, тому рекомендуємо купувати прибори одноразові ложки, ножі і виделки,
У будь-якому випадку завжди купують і використовують паперові серветки, вологі серветки
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Прямоугольная |
| Тип | Крышка |
| Материал | Алюминиевая фольга |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота внешняя | 5 см |
| Количество в упаковке | 100 штук |
| Количество в ящике | 12 уп |
| Материал изделия | Алюмінієва фольга харчова |
| Материал(особенности) | Алюміній (фольга) |
| Область применения | Для приготування та сервірування страв |
| Объем | 850 мл |
| Размер внешний | 160мм*160мм*50мм |
| Размер внутренний | 145мм*145мм*50мм |
| Сезонность товара | Цілий рік |
| Толщина | 60 мікрон |
| Цвет изделия | Сріблястий |
| Штрихкод | є |
- Цена: 1 605 ₴/пач



