
Контейнер из пищевой алюминиевой фольги прямоугольный 900 мл SP62L100 штук (1 пачка)
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: DT000007159
1 720,50 ₴/пач
Показать оптовые цены+380 (95) 672-31-73
Отдел продаж
- +380 (97) 491-23-90Отдел продаж
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Одноразовий контейнер з харчової алюмінієвої фольги SP62L є найпопулярнішим в пропонованому нами асортименті продукції. Ідеально підходить для випічки різноманітних кондитерських виробів, а також приготування запіканок, овочевих і м'ясних страв. Завдяки своїм оптимальним розмірам в ньому зручно зберігати, заморожувати і розігрівати, транспортувати їжу на роботу або пікнік.Упаковка і посуд з алюмінієвої фольги дозволяє домогтися кращого зовнішнього вигляду страви, а також зберігає всі його смакові характеристики завдяки бар'єрним властивостям алюмінію. Алюміній має високу теплопровідність. Це дозволяє звести до мінімуму час на приготування, заморозку і повторний розігрів страви. Якщо до вас несподівано нагрянули гості рекомендуємо швидко приготувати: Рататуй з сирним соусом. Цей рецепт дозволить Вам легко приготувати в духовці дуже смачний рататуй з картоплею і сирним соусом. Чудове сезонне блюдо з овочів, яке напевно припаде до смаку всім вашим домочадцям! Продукти (на 6 порцій) Кабачок - 150 г. Баклажан - 150 г. Помідори - 200 г. Картопля - 150 г. Сир твердий - 100 г. Молоко - 150 г. Яйця - 1 шт. Горіх мускатний мелений - на кінчику ножа Олія - 1 ст. л. Сіль - за смаком Перець чорний мелений - за смаком Покроковий рецепт: 1. Овочі нарізати кружечками. 2. Форму для запікання змастити олією. У форму викласти овочі, чергуючи кабачок, баклажан, картопля і помідор, посолити і поперчити. 3.Сир натерти на дрібній тертці. 4.Соедініть сир з молоком, яйцями, додати сіль, перець, мускатний горіх і перемішати. 5.Заліть сирної сумішшю овочі. Запікати в духовці 30-40 хвилин при температурі 200 градусів Цельсія. 6.Рататуй під сирним соусом готовий. Приємного Вам апетиту і до швидких зустрічей! PS Надішліть фото страви.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Материал | Алюминиевая фольга |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота внешняя | 5,3см |
| Длина | 21,8 х 11,3 см |
| Количество в упаковке | 100 штук |
| Количество в ящике | 12 уп |
| Материал изделия | Алюмінієва фольга харчова |
| Материал(особенности) | Алюміній (фольга) |
| Область применения | Для приготування та сервірування страв |
| Объем | 900мл |
| Размер внешний | 20.2 х 9.7 см |
| Размер внутренний | 18.2 х 7.7 см |
| Сезонность товара | Цілий рік |
| Температурный режим | -40°С до +280°С |
| Тип | Контейнер із харчової алюмінієвої фольги |
| Толщина | 60 мікрон |
| Цвет изделия | Сріблястий |
| Штрихкод | є |
- Цена: 1 720,50 ₴/пач



