
Контейнер из пищевой алюминиевой фольги прямоугольный 2000мл SP88L 50шт (1 пачка)
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: DT000006953
1 441,50 ₴/пач
Показать оптовые цены+380 (95) 672-31-73
Отдел продаж
- +380 (97) 491-23-90Отдел продаж
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Одноразовий контейнер з харчової алюмінієвої фольги SP88L є найпопулярнішим в пропонованому нами асортименті продукції. Ідеально підходить для випічки різноманітних кондитерських виробів, а також приготування запіканок, овочевих і м'ясних блюд. Завдяки своїм оптимальним розмірам в нім зручно зберігати, заморожувати і розігрівати, транспортувати їду на роботу або пікнік.Упаковка і посуд з алюмінієвої фольги дозволяє добитися кращого зовнішнього вигляду блюда, а також зберігає усі його смакові характеристики завдяки бар'єрним властивостям алюмінію. Алюміній має високу теплопровідність. Це дозволяє звести до мінімуму час на приготування, заморожування і повторне розігрівання блюда. Якщо до вас несподівано нагрянули гості рекомендуємо швидко приготувати: Ледачі голубці в духовці Коли хочеться голубців, а часу на їх приготування немає, виручає ледачий варіант приготування цього блюда. Продукти Фарш м'ясний - 500 г Капуста білокачанна - 500 г Рис круглозерный - 0,5 склянки Яйце - 1
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Алюминиевая фольга |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота внешняя | 5,3см |
| Длина | 25.5 х 18.5 см |
| Количество в упаковке | 50шт |
| Количество в ящике | 10 уп |
| Материал изделия | Алюмінієва фольга харчова |
| Материал(особенности) | Алюміній (фольга) |
| Область применения | Для приготування та сервірування страв |
| Объем | 2000мл |
| Размер внешний | 24 х 17 см |
| Размер внутренний | 21.8 х 14.8 см |
| Сезонность товара | Цілий рік |
| Тип | Контейнер із харчової алюмінієвої фольги |
| Толщина | 60 мікрон |
| Цвет изделия | Сріблястий |
| Штрихкод | є |
- Цена: 1 441,50 ₴/пач


