
Контейнер пластиковый с откидной крышкой SL25-1 V1350 млл 139*139*47 (50 шт)
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: DT000000393
377,25 ₴/пач
Показать оптовые цены+380 (95) 672-31-73
Отдел продаж
- +380 (97) 491-23-90Отдел продаж
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Контейнери ексклюзивні для продуктів - особливий вид упаковки, виготовлений із пластику (доступні рішення з поліпропілену, поліетилену, полістиролу). Така упаковка, в першу чергу, призначається для розфасовки різних продуктів харчування. Наприклад, овочів і фруктів, салатів, масла або морозива, сирів, сиру, безлічі інших продуктів, кондитерських виробів (різноманітних тістечок або тортів), напівфабрикатів, морепродуктів. Пластикова упаковка для зберігання продуктів харчування може закриватися пластиковою кришкою, запаюють плівкою, фольгою. Така упаковка і називається блістер або контейнери з полістиролу.
| Основные | |
|---|---|
| Количество в упаковке | 50 шт |
| Объем | 1350 мл |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Полистирол |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота внешняя | 3,2 см |
| Длина | 13,9см |
| Количество в ящике | 700шт |
| Материал изделия | Харчовий полістирол |
| Область применения | Для прийому та зберігання їжі |
| Размер внутренний | 120мм*120мм*70мм |
| Сезонность товара | Цілий рік |
| Температурный режим | Комфортне використання від 0°С до 25°С |
| Тип | харчовий контейнер |
| Форма | Квадрат |
| Цвет изделия | прозорий |
| Ширина | 13,9см |
| Штрихкод | немає |
- Цена: 377,25 ₴/пач


